What our patients say

Václav Pavelec – ZnamyLekar.cz

7.5. 2014

Vážený pane doktore,

dovolte mi poděkovat Vám i celému operačnímu týmu za úspěšně provedenou operaci apnoe v říjnu minulého roku. Měla jsem apnoe střední obtížnosti, která mne i mého manžela silně obtěžovala a Vám se podařilo mi ji úspěšně odstranit. Byla jsem na monitoraci v Motole, kde mi bylo sděleno, že mám již pouze ronchopatii při spánku na zádech. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Vás a Vaši kliniku. Je vidět, že jsem se rozhodla správně, i když jsem se k operaci odhodlávala přes rok. Velmi si vážím vzdělaných a milých lidí a to právě Vy i celý Váš tým jste. Všem Vaší kliniku mohu jen doporučit.

Hodně úspěchů Vám přeje

ing. Iveta Marečková

30. 04. 2010

Hezký den,
ráda bych tímto způsobem poděkovala celému ošetřujícímu týmu, všechna jména jsem si díky pozitivní předoperační náladě nezapamatovala :-) takže alespoň takto:

  • operatérovi především za přístup, ale také rychlé,kvalitní a bezproblémové vyřešení problému (zlepšení je znát už nyní – 2 týdny po op.),
  • anesteziologovi, že si díky klidné a šetrné narkóze naštěstí operační průběh septoplastiky vůbec nematuji
  • sestřičkám z Domažlické nemocnice, které měly tou dobou službu, za jejich velikánskou ochotu, pochopení a záviděníhodnou trpělivost.
Přístup veškerého personálu jsem dosud nikde jinde nezažila a za to vše ještě jednou DÍKY !!

Hana

11. 12. 2009

ážený pane doktore, již po čtvrtém dnu od operace cítím výrazné zlepšení průchodnosti nosu. Je to neuvěřitelné už teď o co se mi zlepšila hodnota života a to bez bolesti. Věřím, že po úplném zhojení to bude ještě lepší. Ještě jednou vám za všechno moc a moc děkuji a všude to vykecám. Tak jak jsme se na závěr dohodli asi za tři týdny zavolám. S pozdravem Zídka.

11. 12. 2009

Vážený pane doktore, dnes je to právě rok,kdy jste mě úspěšně odoperoval:”Spánkové apnoe”.Citím se dobře a poslední vyšetření ve FN Plzeň ukázalo velmi dobré výsledky.
Moc Vám děkuji a přeji hezký den
Pavel Šroub
Stochov

12. 11. 2009

Dobrý den pane doktore, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za komplexní vyřešení mého problému s deformitou nosní přepážky a “křivým nosem”. Jsem téměř 2 měsíce po septorinoplastice (+ LAMPT) a dýchám opravdu na 200%. Nikdy bych nedoufala, že se 14 dní po operaci ukáži na veřejnosti a okolí téměř nic nepozná. Obávala jsem se viditělných otoků a modřin, které mi do 2 týdnů po operaci téměř vymizeli! Děkuji za naprosto profesionální přístup a skvělou péči. S pozdravem Kristýna V., Plzeň

19. 5. 2008

Děkuji MUDr. Pavelcovi za skvělou péči o mou dceru a za výborně provedenou operaci nosních a krčních mandlí! Ráno tam a večer domů a hlavně-od operace jsme už nemarodili, hurá. B.P.

13. 4. 2008

Děkujeme za perfektní péči, kterou jste věnoval mně i mojí dceři, přejeme hodně spokojených pacientů, jen tak dále, vždycky Vás budeme doporučovat, mp+jb

3. 4. 2008

Děkuji za naprosto profesionální přístup a komfortní péči. Naše Karolínka byla před 2 roky na operaci v nejmenované fakultní nemocnici na odstranění mandlí. Musela tam být tři dny, a mandlička stejně dorostla. Nejhorší bylo, že i pokaždé vyšetřoval jiný lékař, ani se nám operatér nepředstavil. U Vás to bylo přesně naopak, od počátku až do konce jste ji měl v péči Vy. Nejvíce oceňuji to, že jsme 3 hodiny po operaci již šli domů a že personál na operačním sále se ke mně i dceři choval velmi profesionálně a mile.
Děkuji Pavlína A.

2. 4. 2008

Vážený pane doktore, měsíc po operaci patra, kterou jste mi ambulantně provedl ve Vašem zařízení LENTE, jsem se mohl po deseti letech nastěhovat zpět do ložnice. Také přes den už nejsem tolik unavený, moc děkuji. Váš spokojený pacient Petr H., Karlovy Vary

27. 3. 2008

Dobrý den pane doktore, chci Vám poděkovat, že jste změnil můj život. Do té doby, než jste mi provedl zákrok, který otevřel dýchací cesty, jsem byl nevyspalý a unavený. Laserová UPPP, jak operaci nazýváte mě zbavila potíží s kontrolní spánková monitorace potvrdila, že jsem zdráv. A to jsem měl před Vaším zákrokem 40 přestávek v dýchání za hodinu.
Děkuji Vám za výbornou péči.
V úctě JS

17. 1. 2008

Dobrý den pane doktore,
v červenci 2007 jste naší 3-leté Verunce odstraňoval nosní mandli a redukoval krční mandle. Byli jsme domluveni, že se v září ozveme, jak se daří. Jak už to tak bývá, nějak nebyl čas.
Chci Vám alespoň touto cestou poděkovat, s Vaší péčí jsme byli velmi spokojeni. Dcera je zdravá, krásně se jí dýchá, nestoná. Závidíme jí její “2-denní rýmy”, které jsou hned pryč.
S čistým svědomím Vás všude doporučuju. Děkujeme a třeba někdy na shledanou, Jaroslava Semlerová