O naší společnosti

Profil

Jsme privátní ORL zařízení provozované Pavelec LENTE, s.r.o. Po 10 letech praxe na Ušní, nosní a krční klinice Fakultní nemocnice v Plzni založil v roce 2006 MUDR. Pavelec centrum ORL péče, které poskytuje nejen klasickou ORL péči, ale provádí operace nejmodernějšími způsoby. Navíce je LENTE výzkumným centrem spánkové léčby a provádíme klinické zkoušky a hodnocení. Jsme ORL zařízení zaměřené a spolupráci klienta a lékaře, vědomé rozhodování o dalším postupu a respektování složitosti a komplikovanosti všehomíra. Každá nemoc je odrazem stavu duše a takto k ní přistupujeme.

Nejen Laser

Dnes k laserové léčbě nabízíme i plazmu, radiofrekvenční termoablaci, harmonický sklapel, videendoskopické techniku a moderní fibroskopy a endoskopy.

Tým

Jsme rozšířenou solopraxí. Víme přesně co je medicína založená na důkazech, z které také čerpáme, ale jsme si vědomi jejích značných omezení a není pro nás, oproti mainstreamu, novodobým náboženstvím. Snažíme se hledat příčiny uvnitř a někdy, pokud je to nutné, pomáhat i zvenku, třeba chirurgicky. Externě s námi spolupracují specialisté z USA, Německa či Belgie. V Kombinace moderní techniky, vysoké erudice a osobního nasazení zaměstnanců LENTE v péči o naše pacienty vede ke špičkové medicíně. Tu nabízíme všem bez ohledu na rasu, vzdělání, postavení, sexuální orientaci či konexe.

Výzkum

Výsledky naší práce doznali uznání tím, že byly publikovány v prestižních odborných časopisech jako je The Laryngoscope či The Journal of Otolaryngology and Head and Neck Surgery. Na návrh členů Akademie byl MUDr. Václav Pavelec, Ph.D. přijat do Americké Akademie pro otolaryngologii a chirurgii hlavy a krku. Je členem jejího Mezinárodního výboru a Výboru pro spánkovou medicínu.

Ve zkratce

LENTE je klidné rodinné pracoviště s lidským přístupem LENTE disponuje špičkovými laserey a koblací. LENTE má radiofrekvenční termoablaci. LENTE je orientováno na ambulantní chirurgii. Kdo stoná doma, stoná lépe a rychleji. V LENTE provádíme zákroky v narkóze za jednodenní hospitalizace. LENTE umí léčit laserem dlouhodobou rýmu, chrápání a poruchy dýchání ve spánku. Provádíme špičkové septorinoplastiky. V LENTE nabízíme léčbu CPAPem. LENTE se zabývá nemocemi ušními, nosními a krčními. LENTE provádí monitoraci spánku v domácím prostředí i v naší spánkové laboratoři.